UAB „ Tometa “ yra gamybinė įmonė, įkurta 1993 m. Įmonėje siuvama vyriška, moteriška ir vaikiška apranga. Įmonei buvo sukurtas internetinis mokyklinių uniformų katalogas su galimybe gauti užklausą konkrečiam gaminiui.

Daugiau informacijos

He is Bartosz. A photographer from Vilnius. Hi can shoot portrait photos in Vilnius or whenever want to do it. Let him tell a visual story about You.

Daugiau informacijos

„BIOFOOD jau daugiau nei 25 metus tiekia rinkai kokybišką naminių gyvūnų pašarą, kurio asortimentą sudaro kačių ir šunų ėdalas.

Daugiau informacijos

„Pako Lorente“ savo kolekcijomis ir profesionaliu aptarnavimu padeda vyrams susikurti savo stilių, nepaisant to, kokį karjeros kelią jie eina ir kuo jie domisi.

Daugiau informacijos

„Spalvų projektai“ – spaudos ir reklamos gamybos paslaugas teikianti įmonė. Visą dėmesį skyria klientams ir jų augantiems poreikiams, todėl šiandien yra ne tik lyderiaujanti įmonė Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse.

Daugiau informacijos

Estetinės odontologijos ir implantologijos klinika GIDENTA džiaugiasi galėdama savo žiniomis ir 25 metų patirtimi prisidėti prie Jūsų sveikatos stiprinimo ir gyvenimo kokybės gerinimo siūlydama geriausius odontologinius sprendimus.

Daugiau informacijos

Diglita teikia profesionalias auto serviso paslaugas:. atlieka įvairius automobilių remonto darbus, nuo diagnostikos, padangų montavimo, ratlankio remonto, kondicionavimo sistemos remonto bei pildymo iki standartinių automobilių remonto darbų. Užkirskite kelią automobilio gedimams ir rinkitės Diglitos servisą.

Daugiau informacijos

Lietuvos skautų sąjunga – organizacija, siekianti išauklėti žmones, kurie pasaulį paliktų gražesnį ir tiki, kad viskas prasideda nuo mažų dalykų, tad išmokę būti pasitempę rikiuotėje, tokie lieka ir gyvenime.

Daugiau informacijos

Naikupės klinikoje atliekamos visos odontologijos paslaugos. Klinika orientuota orientuota į glaudų paciento, gydytojo odontologo, chirurgo
ir dantų techniko bendradarbiavimą. Pacientams gydymas atliekamas laikantis pažangiausių odontologijos technologijų, tausojant dantų
ir žandikaulio audinius.

Daugiau informacijos

UAB Levida siūlo aukštos klasės biologinius valymo įrenginius, kurie veikia remiantis aktyviųjų nuosėdų bei biologinių išteklių metodais.

Daugiau informacijos

Minimalaus ir šiuolaikinio dizaino WHAT IF rankų darbo papuošalai skirti įkvėpti šių dienų moterį drąsos ir pasitikėjimo savimi.

Daugiau informacijos

Smulkių ūkininkų produkcija su pristatymu iki Jūsų namų durų. Šiuo metu vietinį pristatymą vykdo Vilniaus miesto ir rajono teritorijose.

Daugiau informacijos

UAB “Šiaulių Altas” sėkmingai dirba ir plečiasi nuo 1994m. Džiaugiasi turėdami ilgamečius darbuotojus, kurie atlieka aukščiausio lygio paslaugas ir rūpinasi jūsų automobiliais.

Daugiau informacijos